HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Tábor - HC Krkonoše 11:2

Výprask v Táboře

07.02.2016
Jana Poskerová
Táborští hokejisté na domácím ledě nezaváhali a s týmem mladšího dorostu si velmi rychle poradili.
26.kolo, neděle 7.2.2016,
Tábor
HC Krkonoše
Baloun, Bláhová, Šafář, Čížek, Hubata, Pánek, Štekr, Volčík, Šedivý, Adamec, Bednář, Himpan, Kratochvíl, Masopust, Řezáč, Přívozník, Harazin, Lang, Petřík
Pluháček, Trejtnar, Kesner, Mikysa, Minařík, Bonaventura, Mistr, Šebek, Kahl, Lanta, Karlecová, Matloch, Novák, Jirkovský, Borovec, Červíček, Záliš, Libnar, Bujárek, Bíman
Třetiny: 4:0, 3:1, 4:1  Branky a nahrávky: Borovec, Libnar (Matloch) .
Sobotní výlet do Tábora nedopadlpro mladší dorost vůbec dobře. Již v čase 04:20 obdrželi první gól a pak následovaly další tři. V této třetině nedokázali soupeři odpovědět brankou. Opět se trápili v zakončení.
První gól se hostům z Krkonoš podařilo vsítit do táborské branky až v čase 28:59, kdy David Borovec vystřelil na bránu a padlo mu to tam. Tato branka byla důležitá pro to, aby se hosté vzchopili a se stavem zápasu ještě něco udělali, bylo stále dost času. Ale čím víc se chce, tak to nejde, střelecky se vůbec nedařilo. Kluci z Tábora byli bruslařsky i na puku silnější. Druhou branku se krkonošským, podařilo poslat za záda domácího brankáře v čase 51:17, kdy Roman Libnar po přihrávce Patrika Matlocha pěkně zakončil. Bohužel ale tyto dva góly na vítězství nestačily. Od táborských inkasovaly Krkonoše totiž celkem 11 branek. Někteří naši borci by měli zapracovat na tom, co se jim v kabině vytýká, přestat zbytečně kombinovat a hrát dle příkazů trenérů.

Zpracováno z podkladů vedoucí mužstva Věry Matlochové