HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Jindr. Hradec - HC Krkonoše 0:7

Výhra z Jindřichova Hradce

06.11.2015
Jana Poskerová
Už ve čtyři ráno odjížděl tým mladšího dorostu na zápas do Jindřichova Hradce.
11.kolo, neděle 1.11.2015, 11:00
Jindr. Hradec
HC Krkonoše
Buchta, Pachmal, Ledecký, Fila, Winkler, Kadlec, Baxa, Košťál, Kalas, Mihulka, Šimek, Michal, Kypra
Pluháček, Trejtnar, Muller, Kesner, Borovec, Mikysa, Mistr, Libnar, Řehák, Lanta, Matloch, Červíček, Březák, Lukeš, Bujárek, Kašpar, Jirkovský, Šebek, Teuber, Záliš, Bíman
Třetiny: 0:2, 0:3, 0:2  Branky a nahrávky: Muller, Jirkovský (Záliš, Lukeš), Červíček, Řehák (Mistr, Muller), Libnar (Borovec,Červíček), Mistr, Matloch .
Ačkoliv se mohlo zdát, že únava zapracuje, odvedli hosté z Krkonoš dobrý výkon a domácí tým přestříleli. I když měl soupeř dost šancí vsítit branku, nepodařilo se jim nikdy úplně překonat hostujícího brankáře. Skóre hosté vytáhli na 0:7 a opět si připisali další cenné body. Nutno ještě podotknout, že kluci ocenili bojovnost soupeře, který s nevelkým počtem hráčů vydržel v tempu až do konce zápasu a i při takto vysokém skóre to nevzdali.

Zpracováno z podkladů vedoucí mužstva Věry Matlochové