HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Nové Město nad Metují 8:7

Výhra v Nováči

28.09.2015
O bodech do tabulky rozhodli domáci hráči již v první třetině, ale nakonec měli co dělat, aby náskok, který si vytvořili, obhájili.
3.kolo, pondělí 28.9.2015,
8:7
Nové Město nad Metují
Červinka, Dub - Grof, Klepš, Nepolský, Vedral, Vlk, Rutrle, Leder, Kopecký, Sporysch, Srnský, Bon, Havlík, Kotyk, Stojkovič, Branda, Maršík
Dušánek, Ondruš - Řezníček, Sládek, Spilka, Zámečník, Praus, Čtvrtečka, Tran, Preclík, Kubasa, Šimůnek, Vencl, Matyáš, Kubišta, Brandejs
Třetiny: 5:2, 1:2, 2:3  Branky a nahrávky: Sporysch 3x, Kopecký 2x, Srnský, Bon, Stojkovič.
Výsledek první třetiny dával naději, že půjde o lehké utkání. Během dalších minut se hra i stav vyrovnával. Díky šťastnému gólu v poslední minutě strhli krkonošští vítězství na svoji stranu.