HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Třebíč 2:1

Výhra mladšího dorostu

12.10.2015
Mladší dorost hostil na svém ledě tým z Třebíče. Domácí se k zápasu postavili zodpovědně a tři body na Vysočinu nejely.
7.kolo, neděle 11.10.2015,
2:1
Třebíč
Pluháček, Trejtnar, Kesner, Libnar, Mikysa, Minařík, Bonaventura, Mistr, Kunert, Řehák, Bíman, Lanta, Matloch, Borovec, Muller, Novák, Červíček, Šebek, Březák, Bujárek, Lukeš
Holata, Vlk, Pachl, Sýkora, Křišta, Němec, Marek, Paval, Kadrnožka, Rybáček, Trnka, Válek, Kulhánek, Růžička, Průša, Svoboda
Třetiny: 0:1, 2:0, 0:0  Branky a nahrávky: Březák (Matloch, Lanta), Červíček ( Libnar) .
V dalším utkání hostili hračí mladšího dorostu v Trutnově tým SK HS Třebíč. Ačkoliv v první třetině prohrávali, dokázali se včas vzpamatovat a druhá dvacetiminutovka patřila gólově už domácím. Hosté měli sice ještě do konce utkání dost šancí znovu proměnit a změnit skore, ale domácí brankář jim toto nedovolil. Zaslouženě si body nechaly Krkonoše doma.

Zpracováno z podkladů vedoucí mužstva Věry Matlochové)