HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Tábor - HC Krkonoše 2:4

2:4
HC Krkonoše
Havlátko, Drachovský - Rejthar, Šimák, Zayml, Hošek, Šašek, Bílek, Roubíček, Pejša, Hájek, Kutlák, Novotný, Mikš, Koutský, Pospíchal, Hlaváč, Dudák, Pastyřík, Michel
Čáp, Abrahám- Havel, Kadavý, Dufek, Kozák, Souček, Vacek, Tatar, Smékal, Marks, Krsek, Vencl, Janoušek
Třetiny: 1:1, 0:2,1:1  Branky a nahrávky: Marks, Rejthar, Souček(Tatar), Marks(Janoušek, Kozák), Zayml, Kadavý(Kozák) .
V první třetině 3. minutě Marks poslal Krkonoše do vedení. 8. minuta patřila domácímu týmu kdy Rejthar skóre srovnal. Druhá třetina byla pro Krkonoše velice vydařená již ve 26. minutě vystřelil nejmladší obránce Krkonoš Souček a vstřelil svůj první gól za juniory. Ve 36. minutě opět Marks zvýšil náskok na 3:1. Třetí třetina byla bez gólu až do 59 minuty. Domácí měli přesilovou hru a odvolali gólmana, to se ukázalo jako dobrý tah a snížili skóre na 2:3. Trest se nerušil a tak mohli domácí pokračovat ve hře 6 na 4. Po rozehrání bule kotouč zachytil Kadavý a vstřelil gól do prázdné brány, tím se stav změnil na 2:4 a domácím se více šancí nedalo, protože již byl konec zápasu.