HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Trutnov - Vrchlabí 0:5

Vrchlabí si na závěr přípravy připsalo výhru

09.09.2009
Posledním soupeřem našeho mužstva byl druholigový Trutnov. Oproti původním plánům, kdy se utkání mělo odehrát ve Vrchlabí, se souboj uskutečnil v Trutnově. Ani to však vrchlabským hokejistům nezabránilo v tom, aby svého soupeře z nižší soutěže porazili. Příští zápas odehrají hráči Vrchlabí na ledě Olomouce, kde startují letošní pouť 1. ligou.
přát, středa 9.9.2009, 18:00
Trutnov
Vrchlabí
Škrabejl (21. Škop, 41. Kudrna) - Lesák, Seidl, Poul, Antonín, Mlejnek, Provazník - Svoboda, Březina, Petr - Šejnoha, Havlíček, Chochola - Dlab, Mašek, Chytráček - Řehák, Hruška, Kotrba
Ševčík (31. Biegl) - Chatrnúch, Pácal, Chmelíř, Vála, Flašar, Chaloupka, Jaroměřský - Beck, Filip, Tvrdek - Gengel, Zíma, Urban - Andres, Hubáček, Mikšovský - Rusnák, Potůček, Konečný
Třetiny: 0:1, 0:2, 0:2  Branky a nahrávky: 6. Hubáček (Andres, Mikšovský), 23. Potůček (Konečný), 26. Filip (Beck), 46. Andres (Potůček), 47. Andres . Rozhodčí: . Vyloučení: 6:7 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 50 . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:5 .

V sestavě Trutnova se objevili také dva zapůjčení útočníci z řad soupeře - Adam Kotrba a Petr Hruška. Zápas podle předpokladů ovládli hosté, kteří evidentně v některých momentech nehráli na sto procent, přesto to byli pouze oni, kteří dokázali skórovat. V trutnovské brance se vystřídali všichni tři gólmani.

Ohlasy trenérů

Radim Haupt (trenér HC Trutnov): „Po dvanácti gólech v Hradci jsme uhráli lepší výsledek, ale kdyby nám i Vrchlabí nasázelo deset branek, nikdo by se nemohl divit. Škoda, že jsme doma nevstřelili žádný gól, šance jsme měli, ale koncovka nám ještě vázne.“

Josef Řeháček (asistent trenéra HC Vrchlabí): „O výsledek nám až tolik nešlo, i když samozřejmě jsme chtěli dát co nejvíce branek. Byla to pro nás generálka, a tak jsme si ještě spíš chtěli vyzkoušet určité situace: založení útoku, hru v přesilovkách, střelbu. Bohužel, koncovka nás zatím trápí po celou dobu přípravy. Snad nám to bude padat v sezoně.“