HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Hradec Králové - HC Krkonoše 3:4

Vítězství nad Hradcem

24.03.2014
Královské lvy z Hradce porazili hráči 6.třídy, i když zpočátku vůbec nebylo jasné, že se stanou favority zápasu.
34.kolo, středa 12.3.2014,
HC Hradec Králové
3:4
Sajdl - Moravec, Řehák, Králík, Táborský, Krása, Lebeda, Naar, Horák, Kroupa, Teplý, Heligr, Pavlík, Kulhánek, Hruška, Brandejs
Borovski - Štembera, Perička, Haas, Šlaicher, Henych, Křížek, Mlčák, Nezbeda, Vognar, Hynek, Fiala, Hamerský, Kroh, Hak, Voděrek
Třetiny: 2:0 , 0:2 , 1:2   Branky a nahrávky:Šlaicher 3x, Hynek .
Neuvěřitelný tlak před hradeckou brankou v průběhu celé první třetiny nedokázali krkonošští zúročit ani jedinou brankou, takže v první přestávce paradoxně vedl Hradec 2:0. Během prvních tří minut druhé třetiny se podařilo hostům vyrovnat a deset minut před koncem zápasu dokonce již vedli o dvě branky. Královští Lvi ještě zápas zdramatizovali kontaktní brankou v 54.minutě, ale jednogólový náskok hosté již udrželi a odvezli si domů zasloužené dva body. Celková letošní bilance s Hradcem je tři výhry a jedna prohra.