HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Ml. Boleslav B 2:1

Vítězství mladšího dorostu

29.02.2016
Dobré utkání za sebou má tým mladšího dorostu, který porazil soupeře z Boleslavi.
28.kolo, neděle 21.2.2016,
2:1
Ml. Boleslav B
Pluháček, Mikysa, Minařík, Bonaventura, Mistr, Lanta, Jirkovský, Borovec, Novák, Červíček, Záliš, Libnar, Kašpar
Mašek, Pilek, Filip, Stehlík, Suk, Černý, Belas, Stehlík, Nypša, Říha, Kolner, Bartoň,Bašlar, Moc, Lhota
Třetiny: 1:1, 0:0, 1:0  Branky a nahrávky: Červíček 2 (Libnar, Borovec) .
Velmi pěkné utkání odehrál tým mladšího dorostu na domácím ledě ve Dvoře Králové, kde hostili tým BK z Mladé Boleslavi. Již v čase 07:11 využil sice hostující tým šance před domácí brankou a proměnil na 1.0, domácí však nezaostali ve střelbě a za necelých 6 minut bylo vyrovnáno. Postaral se o to Martin Červíček, který se v útočném pásmu sám dostal před boleslavského brankáře a skvěle zakončil. Do konce první dvacetiminutovky pak už žádný gól na obou stranách k vidění nebyl a stejně tomu bylo i v celé druhé třetině. Branky sice nepadaly, ale obě strany, hrály celkem pohledný hokej. Dnes se vypustily i emoce a hráči se věnovali více hře. Domácí měli méně vyloučení, než soupeř a to se také vyplatilo. Hned v úvodu třetí periody bodoval opět Martin Červíček po přihrávce Romana Libnara a Davida Borovce. Stav se tak navýšil ve prospěch domácích na 2:1. Do konce utkání se skore už nijak upravit nepovedlo, třebaže se o to soupeř pokoušel hrou v šesti bez brankáře.Domácí jim však nedali šanci. Je třeba pochválit celý náš tým, který ve 12 hráčích odehrál naplno každou minutu zápasu a také našeho gólmana Mikyho Pluháčka za skvělé výkony v naší svatyni. Marodům, kteří nemohli pomoci na ledě, děkujeme alespoň za účast na zápase a podporu.