HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Popovice 2:5

Velké Popovice porazily krkonošskou juniorku

03.03.2013
Junioři odehráli další match doma a po čtyřiceti minutách vedli 2:1. Třetí třetina ale patřila jasně hostům, kteří dali čtyři góly a otočili stav utkání.
34.kolo, pátek 1.3.2013, 19:00
2:5
Popovice
Veselý, Abrhám - Mišinec, Srnský, Krsek, Kozák, Vacek, Smékal, Junek, Janoušek, Tatar, Havelka, Kadavý, Lukášek, Gabriel
Časenský - Farbula, Rod, Freisler, Beran, Burian, Janáč, Vilímek, Bursík, Bícha, Rejna, Zach, Krčma, Tumpach, Prokopec, Jeništa, Babický
Třetiny: 1:1, 1:0, 0:4  Branky a nahrávky: Vacek(Junek, Tatar), Freisler(Vilímek, Bícha), Srnský(Janoušek, Krsek), Prokopec(Bícha, Freisler), Rejna, Freisler(Prokopec, Rejna), Burian(Bícha).
V 7. minutě vstřelil Vacek gól a poslal domácí do vedení, v 18. minutě skóre srovnal Freisler. Druhou třetinu vyhráli domácí díky Srnskému. Třetí třetina byla velice dramatická. Po zákeřném faulu na Lukáška se domácí přestali soustředit a soupeř využil příležitosti. Během 3 minut vstřelili 4 góly a výsledek se naklonil ku prospěchu hostí.