HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Popovice - HC Krkonoše 12:3

Velké Popovice nedarovaly juniorce ani bod

22.01.2013
V mizerném utkání podlehli krkonošští "nejstarší mládežníci" Popovicím, kde prohráli 12:3.
25.kolo, pátek 18.1.2013, 18:00
Popovice
12:3
Pech, Abrahám - Junek, Krsek, Srnský, Vacek, Smékal, Kocián, Vencl, Mišinec, Kolek, Kadavý, Tatar, Havelka, Lukášek, Kozák, Janoušek
Uhlík - Mrva, Babický, Krčma, Zach, Burian, Janáč, Vilímek, Hynek, Jeništa, Bursík, Vencovský, Freisler, Bícha, Danda, Rejna, Vacek
Třetiny: 4:0, 4:1, 4:2  Branky a nahrávky: Hynek(Freisler), Bícha(Freisler, Hynek), Vilímek(Vacek), Hynek, Bícha(Freisler), Vilímek(Vacek, Babický), Freisler(Zach), Vacek(Babický, Vilímek), Smékal(Vacek), Hynek, Kozák, Bícha(Freisler), Smékal(Kocián, Lukášek), Janáč(Freisler), Freisler(Hynek, Bícha)
Tento zápas byl jedna velká katastrofa. V první třetině padl gól již ve 13. sekundě. Domácí mužstvo to velice naladilo a nás utlumilo. Stále se opakující chyby soupeř hravě potrestal. Do druhé třetiny jsme nastoupili ještě hůř než do první. Soupeř vyhrál vhazování a vstřelil gól již v 5. sekundě. Během tří minut nám naložili ještě další tři góly. V poslední minutě druhé třetiny se konečně trefil Smékal a dal první náš gól. Třetí třetina dopadla úplně stejně jako předešlé dvě. Soupeř si s náma pohrával jako myš s kočkou a vstřelil nám další 4 branky. Nezachránily to ani góly Kozáka a Smékala, byla to pouze kosmetická úprava výsledku.