HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Jaroměř - HC Krkonoše II 11:12

Ve 23 brankovém klání šťastnější hosté z Krkonoš

27.11.2012
Výborně! Tým čtvrťáků dokázal v dalším kole porazit i Jaroměř. V zápase padlo celkem 23 branek, o jednu více, ale vstřelili krkonošští hráči a přivezli domů tři body.
7.kolo, neděle 25.11.2012,
Jaroměř
11:12
HC Krkonoše II
Mathauserová J. - Souček L., Mach M., Rind Š., Vacek J., Chrastina J., Štohanzl M.
Janků K. - Jirků A., Cerman A., Chlum M., Boukal J., Bílek V., Perička R., Mlejnek S., Horák A., Sporysch D. Koldovský J.,
Třetiny: 4:2, 2:6, 5:4  Branky a nahrávky: Jirků 4, Cerman 3, Bílek 2, Boukal, Sporysch, Mlejnek
Začátek zápasu nám trochu utekl, ale v druhé třetině kluci zapnuli a bylo to hned vidět na hře, třetí třetina začala jako první nic moc, po třech minutách byl stav nerozhodný. Boj to byl až do konce, minuty ubíhaly pomalu. Vítězství jsme udrželi a rychlé špunty tekly proudem.