HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - HC Hradec Králové 6:3

V souboji sedmých tříd Krkonoše porazily Hradec Králové

29.09.2013
Tomáš Pavlík
Ve druhém vystoupení sedmáků v letošní sezoně přijeli na led horalů Královští Lvi, které domácí dokázali porazit 6:3.
3.kolo, sobota 28.9.2013, 10:30
HC Krkonoše
6:3
HC Hradec Králové
Pluháček, Trejtnar, Lukeš, Moravec, Minařík, Soukup, Bonaventura, Kunert, Matloch, Šír, Rychlovský, Šlaicher, Mikysa, Junek, Kahl, Poul, Řehák
Novotný, Kušnír, Bárta, Kubišta, Myška, Rychtera, Řehák, Brejcha, Březák, Doležal, Chvojka, Dudek, Koďousek, Libnar, Pirkl, Pojar, Sajdl, Tomášek
Třetiny: 1:0, 4:2, 1:1  Branky a nahrávky: Rychlovský 2 (Šlaicher, Minařík), Soukup 2 (Řehák, Moravec, Poul), Šlaicher (Rychlovský), Kahl (Rychlovský)
V úvodní třetině se hrál vzájemně vyrovnaný hokej, první gól padl až v čase 15:23, kdy jsme se ujali vedení 1:0. Do konce této dvacetiminutovky jsme pak už ani my a ani naši hosté nedokázali proměnit střelecké šance. Zato 2. třetina byla celkem bohatá na góly, V čase 28:24 vyrovnali královští lvi na 1:1, nám však stačily pouze dvě minuty na to, abychom se opět ujali vedení a zvýšili skóre na 2:1. Neuběhlo ani 30 sekund a z naší strany jsme opět bodovali a změnili stav na 3:1, za necelé další čtyři minuty to bylo 4:1. Hosté se však také nedali zahambit a v čase 36:28 překonali našeho gólmana a rázem byl stav 4:2. Těsně před koncem 2. třetiny jsme z chaosu před bránou hostí dokázali vykouzlit další gól a skóre se opět navýšilo o tři góly v náš prospěch na 5:2. Třetí třetina byla opět vzájemně vyrovnaná, na každé straně padlo po jednom gólu. Zápas skončil vítězstvím pro domácí a zaslouženě si připisujeme body.