HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Třebechovice - HC Krkonoše 7:4

V Třebechovicích o tři branky aneb pětka body nepřivezla

22.11.2012
Tomáš Pavlík
Zápas pátých tříd v Třebechovicích, kde se utkali místní mladíci s výběrem týmu Krkonoš, se nesl ve znamení trojek. Krkonoše prohráli o tři branky a přišla třetí prohra v sezoně.
12., sobota 17.11.2012,
Třebechovice
HC Krkonoše
Karen - Bek, Bohatý, Frynta, Volt, Černá, Vlková, Vlk, Labuť, Jušta, Petera, Horáková
Holubec, Šubrt - Mlčák, Křížek, Perička, Štembera, Haas, Šlaicher, Fiala, Stříbrný, Henych, Kroh, Chlouda, Šubrt
Třetiny: 2:1, 3:2, 2:1  Branky: Křížek, Šlaicher, Perička, Haas
Již tradičně nastoupili domácí s věkovou, výškovou i silovou převahou. Až do poloviny zápasu drželi krkonošští krok a vždy smazali jednobrankový náskok Třebechovic. Na rozdíl tří gólů odskočili domácí v druhé půlce druhé třetiny a tento náskok už hosté nezachytili. Čtvrtou branku zaznamenali hosté v poslední vteřině zápasu.