HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Popovice - HC Krkonoše 5:2

V Popovicích to znovu nevyšlo

23.11.2014
Petr Srnský
Junioři se opět vracejí bez bodů. V první třetině domácí vstřelili tři branky a o vývoji utkání bylo prakticky rozhodnuto. Přes zlepšený výkon a vyhranou druhou třetinu se nepodařilo ve třetí výrazněji přidat a tak všechny body zůstávají v Popovicích.
14.kolo, pátek 7.11.2014, 18:30
Popovice
5:2
Kostka - Hruška, Honc, Tabášek, Kukačka, Krch, Černý, Ruibar, Morava, Janáč, Beran, Lehoučka, Muzika, Maňas, Kadlec, Mrva, Široký, Teršíp, Čásenský, Bursík
Kořínek - Souček, Chleborád, Mikulík, Zákravský, Kadavý, Lamač - Smékal, Tatar, Vacek - Marks, Janoušek, Kerekanič - Baudyš, Sedláček, Tatar - Langpaul
Třetiny: 3:0, 0:1, 2:1  Branky a nahrávky: 7.Honc (Bursík), 15. Bursík, 16. Kukačka (Tabášek), 50. Široký (Kukačka, Lehoučka), 51.Teršíp (Honc) - 31. Janoušek (Kadavý), 50. Janoušek (Sedláček). Rozhodčí: Bejček - Kreuzer - Zíka. Vyloučení: 5 : 9 . Využití: 0 : 1. V oslabení: 0 : 0. Diváci: 21. Střely na branku: 40 : 25. Průběh utkání: 3 : 0, 3 : 1, 4 : 1, 4 : 2, 5 : 2.
Junioři pokračují v mizerných výkonech. Kvůli nepochopitelným omluvenkám do Popovic s nimi museli odjet i tři starší dorostenci, kteří se svým výkonem mezi Juniory rozhodně neztratili, ba naopak.

Bohužel se stále opakují stejné chyby a hráči neplní jednoduché pokyny trenérů. Pokud se toto nezmění budeme stále jezdit domů bez bodů.