HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Písek - HC Krkonoše 8:1

V Písku přišla krutá prohra juniorů

22.11.2012
K dalšímu zápasu junioři vycestovali do Písku. Osud však předem určil vítěze, a tak se domácí mohli radovat z výhry 8:1 proti týmu Krkonoš.
15.kolo, neděle 18.11.2012, 18:00
Písek
8:1
Kafka, Škuta - Jirků, Vejda, Škopek, Janáček, Švanda, Hájek, Hanus, Banci, Reiniš, Vlček, Michel, Schwamberger, Novák, Volf, Císař, Volf L., Šmejkal, Flegl, Paukner, Klemš
Krejčí, Abrahám - Junek, Krsek, Janoušek, Srnský, Havel, Kozák, Smékal, Lukášek, Tatar, Havelka, Vencl, Kadavý, Mišinec
Třetiny: 2:0, 4:1, 2:0  Branky a nahrávky: Šmejkal (Císař, Volf R.), Reiniš (Škopek, Vlček), Srnský (Vencl, Lukášek), Škopek, Císař (Vlček), Švanda (Vlček), Šmejkal (Volf L.), Volf R. (Volf L., Flegl), Novák (Šmejkal, Flegl)
V prvních patnácti minutách se hoši celkem drželi, protože inkasovali pouze dva góly. První gól zajistil hostující hráč ve čtvrté minutě a to po vyjetí s kotoučem z rohu. Druhý gól jsme inkasovali za deset minut v celkem podobné situaci. Po načerpání sil jsme naskočili na druhou třetinu a hned ve dvacáté první minutě po skvělé přihrávce Lukáše Vencla umístil první branku Jan Srnský. Soupeř nezaváhal a odpověděl během dvou minut. Chlapci se nevzdávali, ale přišel zlomový okamžik kdy puk zasáhl gólmana přímo do masky a ten se skácel k zemi, všichni naši hráči přestali hrát a věnovali se gólmanovi, ale to byla chyba, protože puk ležel před brankovou čarou a soupeř lehce puk postrčil do branky - gól byl uznán. Další dva góly padly z našich chyb - z rozehrávek za brankou jsme nahráli soupeři mezi kruhy a toho soupeř vždy využil. Ve čtyřicáté první minutě jsme inkasovali sedmou branku a všem již docházeli síly. V padesáté minutě byl faulován Martin Kozák a rozhodčí odpískal nájezd. Bohužel se nájezd nepodařil úspěšně zakončit. Soupeř se ba naopak zocelil a do minuty dal další gól. Výsledek tím upravil na konečných 8:1.