HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Trutnov - HC Krkonoše II 9:14

V Krkonošském derby přípravky úspěšnější Vrchlabí

24.01.2013
Krkonoše mají v nejmladší kategorii dvoje zastoupení - Vrchlabí a Trutnov nebo Krkonoše II a Krkonoše I, chcete-li. V tomto vzájemném utkání byli úspěšnější vrchlabští (II), kteřá porazili svého soka 14:9.
8.kolo, sobota 19.1.2013, 12:00
Trutnov
9:14
HC Krkonoše II
Šefara – Mühl, Novotný, Švadlák, Bíman, Kačer, Brezáni
Brádler - Fiala, Rychlovský, Perička, Novotný, Grof, Pochop, Vedral, Nič, Zábranský, Sporysch
Třetiny: 1:5, 2:6, 6:3  Branky: Perička 5, Fiala 2, Novotný 2, Grof 2, Zábranský 2, Sporysch
Výsledkově povedený víkend jsme zahájili vítězstvím proti týmu z Trutnova. V první a druhé třetině jsme si vytvořili dostatečný náskok, když se střelecky prosadil pěti brankami Radek Perička. Další čtyři hráči vstřelili po dvou brankách. Gólem se uvedl i mladý Tobik Sporysch. Ve třetí části jsme přestali úplně hrát a soupeř korigoval výsledek utkání vstřelením šesti branek.