HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Třebíč 3:1

Třetí třetina rozhodla

01.12.2014
Proti Třebíči rozhodla v zápase staršího dorostu poslední dvacetiminutovka, kdy domácí nasázeli do branky tři góly.
17.kolo, pátek 28.11.2014, 20:00
3:1
Třebíč
Hlubuček - Špetla, Šuráň, Vitoušek, Jiřička - Sedláček, Tatar, Koblasa, Věříš, Rychlovský, Šebek, Václavec, Kynčl, Černý
Trnka - Michálek, Erat, Kajnar, Procházka, Sigmund, Burian, Strnad, Bernat, Wasserbauer, Pokorný, Tichý, Březka, Svoboda, Maštera, Nejedlý
Třetiny: 0:0,0:1,3:0  Branky a nahrávky: 1. Sedláček, 43. Sedláček, 47. Rychlovský (Věříš) - 32. Erat (Maštera, Pokorný). Vyloučení: 4:5. Využití: 0:1. Počet střel: 26:27
V předposledním kole základní části hostil tým staršího dorostu favorizovaný celek z Třebíče. Od počátku se hrálo pohledné utkání, kde bojovností a zodpovědným přístupem měli více ze hry domácí. Byli to však hosté, kteří se po odehrané polovině utkání ujali vedení 1:0. Náš celek do konce druhé třetiny nedokázal nalézt recept na překonání hostujícího gólmana. Vše vzal na sebe Štěpán Sedláček, když dvěma slepenými góly na počátku třetího dějství po samostatných akcích otočil průběh zápasu. Po několika minutách přidal třetí gól domácích Rychlovský. Hosté ještě v závěru zkusili hru bez brankáře, ale na výsledku se již nic nezměnilo. Klukům je třeba poděkovat za skvělý výkon a zasloužený výsledek zápasu.