HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Třebíč 3:7

Třebíč si ze zápasu s krkonošskými juniory odnesl všechny body

22.11.2012
Kluci z juniorky doma přivítali Třebíč. Zápas se jim ale bohužel nepodařil tak, jak by sami chtěli a před vlastním publikem vyhrát nedokázali. Celkové skóre se zastavilo na číslech: 3:7.
14.kolo, pátek 16.11.2012, 18:00
3:7
Třebíč
Krejčí, Abrahám - Junek, Krsek, Janoušek, Srnský, Havel, Kozák, Vacek, Smékal, Lukášek, Kocián, Tatar, Havelka, Vencl, Gabriel, Kadavý, Mišinec
Máj, Svoboda - Vondráček, Roupec, Ščerban, Paták, Pelikán, Vlašín, Marek, Tvarožek, Krejčí, Weiss, Pálka, Mašek
Třetiny: 1:1, 1:3, 1:3  Branky a nahrávky: Paták, Srnský(Vacek), Paták, Weiss(Paták, Vlašín), Kocián, Marek(Pálka, Vondráček), Roupec(Marek, Vondráček), Vondráček(Marek), Vencl(Lukášek), Vlašín(Paták)
Skóre v první třetině otevřel hráč hostujícího týmu Paták, po hrubé chybě obránců rozhodčí odpískal nájezd a ten hosté bez váhání proměnili. Chlapci se nevzdávali a do minuty dokázali odpovědět díky skvěle umístěné brance Jana Srnského. Druhá třetina se vydařila hostům a to díky tomu, že jsme se nechali třikrát za sebou vyloučit. Ve dvacáté šesté minutě faul Lukáše Havelky byl potrestán během čtyřiceti sekund opět Patákem. Malý důraz u brány ve třicáté minutě způsobil opět branku hostí, kterou vstřelil Petr Weis. Po nepochopitelných faulech jsme se ocitli na hřišti ve třech hráčích. Trenér vybral trojici bránících hráčů a poslal je na led. Po čtyřiceti sekundách vystřelil hráč hostí a trefil našeho kapitána Tadeáše Kociána, ten bez váhání vyrazil za pukem a v oslabení vstřelil druhou branku. Velice to tým povzbudilo, ale ne nadlouho. Hosté nám minutu před koncem třetiny dali čtvrtou branku a to nebylo do šatny nic příjemného.Ve třetí třetině hosté během prvních dvou minut vstřelili dva góly a tím potvrdili své vedení. V padesáté čtvrté minutě se ještě podařilo za asistence Tomáše Lukáška vstřelit gól Lukáši Venclovi, ale soupeř opět pohotově zareagoval a branku opětoval. Takže utkání skončilo v náš neprospěch 3:7.