HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Třebíč - HC Krkonoše 3:2

Z pátečního utkání v Třebíči si juniorka z Krkonoš nepřivezla žádné body.
Třebíč
3:2
Máj, Čáp - Roupec, Tůma, Juráň, Marek, Pelikán, Jirák, Vlašín, Kučera, Tvarůžek, Štěpánek, Fortelný, Pavlas, Abrahám, Mašek, Horký, Ščerban,Hotař
Abrahám, Čáp- Havel, Kadavý, Kozák, Souček, Srnský, Tatar, Smékal, Marks, Janoušek, Junek
Třetiny: 2:0, 1:2, 0:0  Branky a nahrávky: Horký(Vlašin), Roupec(Marek), Marks(Srnský), Marks(Srnský), Horký(Vlašín).
První třetina druhá minuta, Horký od modré vystřelil a dal první gól Třebíče. Na druhý nemuseli domácí dlouho čekat. Již v 6. minutě Roupec zvýšil na 2:0. Druhá třetina vypadala podstatně lépe, 27. minuta Srnský tečoval ve středním pásmu kotouč na Markse a ten prošel mezi dvěma hráči, zakončil na vzdálenou tyč. O 5 minut později Srnský přihrál na Markse mezi kruhy a ten vstřelil druhý gól Krkonoš, tím zápas vyrovnal na 2:2. 35 vteřin před koncem druhé třetiny Třebíč sehrál přesilovou hru, kterou využil a vstřelil vítězný gól. Ve třetí třetině sice nějaké šance byly, ale bohužel se výsledek nezměnil.