HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Třebechovice 15:1

Dorost přidal další suverénní výhru, když vysoko porazil Třebechovice 15:1.
15:1
Třebechovice
Hlubuček - Janata, Mikulík, Jeřábek, Erban - Hlaváč, Stanev, Kerekanič - Chleborád, Junek, Patzelt - Blažej, Vitoušek, Černý
Petrů - Dostál, Hašek, Kopecký L., Kopecký T., Kubec, Lochman, Merka, Sajdl, Svoboda, Vaniš D., Vaniš P., Jánský
Třetiny: 4:0, 3:0, 8:1  Branky a nahrávky: 6. Junek (Chleborád), 9. Junek (Patzelt, Chleborád), 14. Patzelt (Chleborád), 16. Vitoušek (Erban), 37. Kerekanič (Junek), 38. Patzelt, 40. Junek (Hlaváč, Kerekanič), 42. Chleborád (Junek, Erban), 45. Stanev (Erban), 45. Patzelt (Junek, Chleborád), 53. Junek (Chleborád, Patzelt), 55. Vitoušek (Černý), 55. Chleborád (Hlaváč, Erban), 59. Stanev (Kerekanič), 60. Chleborád (Erban) - 59. Jánský Vyloučení: 4:5 Využití: 2:0, V oslabení: 2:0 Diváci: 52
O výsledku utkání bylo prakticky rozhodnuto po první třetině, která skončila 4 : 0 pro domácí. V další části utkání si domácí útočníci dávali přednost v zakončení a snažili se o kombinace do "prázdné branky", čemuž hosté statečně odolávali. Ve třetí třetině hosté již nedokázali udržet s domácími krok a tak se nakonec ukazatel skóre zastavil na konečných 15:1.