HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Třebechovice 11:0

Třebechovice odjely s jedenáctibrankovým přídělem

05.03.2013
Tomáš Pavlík
Cílem dorostu je postup do celostátní soutěže. Úkol se chlapcům daří plnit svědomitě a v pohodě. Z dosud odehraných 25 utkání prohráli jediný a suverénně vedou ligu. Tentokrát porazili 11:0 Třebechovice.
26.kolo, pátek 1.3.2013,
HC Krkonoše
Třebechovice
Vomáčka (Hlubuček) - Mikulík, Junek, Erban, Moník J. - Chleborád, Moník F., Patzelt - Hlaváč, Stanev, Kerekanič - Tatar, Sedláček, Exner
Petrů - Bajer, Budínský, Dostál, Hašek, Kopecký L., Kopecký T., Lochman, Merka, Sajdl, Studnička, Vaniš D., Vaniš P., Janský
Třetiny: 3:0, 2:0, 6:0  Branky a nahrávky: 3. Moník F. (Chleborád, Patzelt), 10. Chleborád (Erban), 20. Tatar (Junek), 21. Stanev (Kerekanič), 38. Stanev (Kerekanič), 45. Sedláček Exner), 48. Junek (Moník F., Mikulík), 50. Exner (Sedláček), 55. Exner, 58. Patzelt (Chleborád, Junek), 59. Exner (Sedláček). Vyloučení: 0:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 35.
Utkání hrané v jednoznačné režii domácích hráčů. Hosté se k puku dostávali pouze sporadicky a branku domácích ohrožovali pouze střelami od půlící čáry. Bohužel hráči Krkonoš drželi puk na hokejkách vždy o něco déle než bylo potřeba a málo se tlačili do zakončení. Také proto si hosté odvážejí "jen" jedenáct gólů v jejich síti. Hattrick zaznamenal Exner a další nulu vychytal Vomáčka. Snad poprvé v sezóně se nám podařilo utkání odehrát bez jediného vyloučeného hráče.