HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Třebechovice 5:2

Stenjně jako 5. třída, přehrál tým z Třebechovic také celek 7. třídy HC Krkonoše.
5:2
Třebechovice
Pluháček, Trejtnar, Kunert, Lukeš, Šimkovič Josef, Šimkovič Jan, Moravec, Minařík, Kahl, Jansa, Novák, Mikysa, Lanta, Matloch, Bujárek, Jirkovský, Bonaventura, Šír
Karen, Bohatý, Černá, Vlková, Volt, Labuť, Morvai, Bek, Vlk, Jušta, Hlaváček
Třetiny: 1:2, 2:0, 2:0  Branky a nahrávky: Kahl 2 (Jansa), Šír (Bonaventura), Kunert, Jansa .
Nedělní utkání jsme odehráli na domácím ledě ve Vrchlabí, kde jsme hostili tým z Třebechovic.

V první třetině byl aktivnější náš soupeř, lépe bruslili, bránili a také stříleli. Podařilo se jim dvakrát proměnit, nám pouze jednou. Od druhé třetiny jsme se konečně rozehráli, dokázali jsme si pohlídat útočící hráče a vstřelili jsme dva góly. Ve stejném tempu jsme pokračovali po zbytek zápasu , kdy jsme ještě dvakrát proměnili a stav utkání jsme zakončili skorem 5:2.