HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Písek - HC Krkonoše 9:4

Svěřenci trenéra Biegla prohráli v Písku

26.02.2013
Jestliže junioři vyhráli předchozí utkání díky třetině, tentokrát díky ní ztratili všechnu možnost na body. Domácí celkově zvítězili 9:4.
33.kolo, neděle 24.2.2013, 13:00
Písek
9:4
Havelka, Kafka - Jirků, Hanus, Švanda, Volf, Suda, Klemš, Paukner, Vlček, Smejkal, Křivonoska, Novák, Homolka, Flégl, Michel, Císař
Pech, Abrhám - Mišinec, Srnský, Krsek, Kozák, Vacek, Smékal, Junek, Havelka, Janoušek,Gabriel, Kadavý, Kocián, Lukášek
Třetiny: 2:2, 2:1, 5:1  Branky a nahrávky: Flegl, Junek(Janoušek, Kadavý), Havelka(Krsek), Homolka(Švanda), Kocián(Kadavý), Paukner, Císař, Vlček(Smejkal), Švanda(Volf), Vlček(Paukner), Kozák, Vlček(Homolka, Smejkal), Homolka.
Po chybě Junka, Flégl otevřel skóre již v 6 minutě. Junek se s tím popral velice statečně a o minutu později stav srovnal na 1:1. Ve 12 minutě Havelka poslal Krkonoše do vedení. Radost dlouho netrvala a v 17 minutě srovnal Homolka na 2:2. Třetí třetinu otevřel Kocián a opět jsme se dostali do vedení. Ve 32 minutě srovnal Paukner. O 2 minuty později Císař zvýšil na 4:3. Třetí třetina se proměnila v peklo. Rozhodčí se rozhodl odrovnat Krkonoše a to se povedlo. Faul na Kadavého, který přišel o přední zub a měl roztržený ret nebyl potrestán což se nikomu nelíbilo. Po rozmluvě trenéra s rozhodčím si hlavní sudí začal užívat hru. Během 15 minut odpískal 10 faulů a rozdal dva 10ti minutové tresty. Hrálo se stále ve třech lidech a tak se domácím snadno hrál hokej, během této třetiny vstřelili 5 gólů. V této třetině jsme jednou hráli v 5 lidech, prosadil se Kozák a snížil na 9:4. Gratulujme rozhodčím a celému Písku.