HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Strakonice 4:1

Strakonice poraženy

30.01.2013
Tomáš Pavlík
Na ledě Trutnova posbírali junioři body za výhru nad soupeřem ze Strakonic.
27.kolo, pátek 25.1.2013, 18:00
HC Krkonoše
Strakonice
Veselý,Abrahám - Junek, Krsek, Janoušek, Srnský, Martinec, Kozák, Vacek, Smékal, Lukášek, Kocián, Havelka, Vencl,Gabriel, Kadavý, Tatar, Kolek
Doubek, Havelec - Andrle, Pauzner, Křenek, Hrubý, Fedor, Gross, Vavřík, Srb, Kurečka, Topinka, Papež, Kordík, Hrubý M.
Třetiny: 1:0,2:0,1:1  Branky a nahrávky:Lukášek(Kocián), Havelka(Kocián), Kadavý(Srnský), Srnský(Krsek, Kadavý), Kurečka(Fedor, Pauzner) .
Tento zápas byl pro náš tým velice důležitý, z prvního gólu jsme se mohli radovat již v 6. minutě. Chlapci nás dlouho napínali a další dva góly přidali až ve druhé třetině. Do třetí třetiny jsme nastoupili s celkem klidným náskokem tří branek. V 50. minutě přidal čtvrtý gól Srnský . Gólman si držel na svém kontě nulu, tu mu v posledních dvaceti sekundách překazil Kurečka.