HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Slavia - HC Krkonoše 8:6

Ale i tak zůstal v klucích z 8.třídy dobrý pocit z kvalitně odvedeného utkání.
Slavia
8:6
HC Krkonoše
Pánek, Brož, Drokin, Houška M.,Houška Vl., Káninský, Štrait, Tomášek, Vaniš, Janča, Křenek, Kučera
Pluháček, Síla, Furmánek, Jonáš, Karlecová, Kesner, Mistr, Poul, Řehák, Kynčl, Horák, Šlaicher, Zdráhal, Junek, Rychlovský
Třetiny: 5:4, 2:2, 1:0  Branky a nahrávky: Šlaicher 2 (Síla), Síla 2 (Rychlovský, Šlaicher), Rychlovský (Šlaicher), Mistr (Poul, Řehák) .
Pěkné utkání jsme odehráli na ledě v Edenu, kde jsme nastoupili proti Slávii. Všechny třetiny byly vzájemně vyrovnané, přesto přálo více hokejového štěstí domácím. Přestříleli nás o dva góly a stav utkání skončil skorem 8:6. Přesto jsme z Prahy odjížděli s dobrým pocitem, protože v dnešním zápase jsme se nedali zastrašit a bojovali jsme až do konce.