HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Slavia 3:17

Slávie a 8.třída

07.11.2013
Hokejisté Slávie si pohráli s hráči 8.třídy HC Krkonoše, ale domácí se snažili a soupeřův golman si připsal tři neúspěšné zápasy.
12.kolo, středa 6.11.2013,
3:17
Slavia
Nosek, Kozák, Karlecová, Mistr, Furmánek, Jonáš, Síla, Kynčl, Řehák, Poul, Šlaicher, Horák, Junek, Šír, Kunert, Rychlovský, Kesner
Brugioni, Pánek, Brož, Drokin, Holý, Houška M., Houška Vl., Kaninský, Macek, Rulc, Řehák, Štibingr, Janča, Štrajt, Vaniš, Všetečka, Zderadička
Třetiny: 0:6, 1:9, 2:2  Branky a nahrávky: Síla (Rychlovský), Furmánek, Rychlovský (Síla,Mistr).
Na domácím ledě ve Vrchlabí jsme hostili tým HC SLAVIA PRAHA. Hned v první třetině jsme od soupeře dostali 6 gólů, nám se nepodařilo vstřelit ani jeden. Přesto jsme nadále bojovali. Do konce zápasu jsme překonali slávistického brankáře 3x, hosté nám však nasázeli dalších 11 branek. Stav utkání skončil pro nás nepěkným skorem 3:17. Opět musíme ocenit pěkný kombinační hokej SLÁVISTŮ, jistou a přesnou střelbu a kvalitní přihrávky. Výsledek tomu ostatně odpovídá.