HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Kobra 11:1

.. A ta odjela s prázdnou. Domácí zvítězili přesvědčivě 11:1.
11:1
Kobra
Pluháček, Mikšík, Junek, Lukeš, Mikysa, Moravec, Kahl, Kunert, Matloch, Minařík, Novák, Rychlovský, Soukup, Teuber, Lanta
Šindelář, Ondrík, Koval, Suda, Šubrt, Prel, Ženíšek, Ksandr, Samko, Ibl, Ribarovski, Škutina
Třetiny:   Branky a nahrávky: Rychlovský 4 (Matloch), Soukup (Junek), Matloch 2 (Lukeš), Kunert (Minařík), Lanta, Teuber, Novák (Lanta).
Již první třetinu jsme se pohodově ujali vedení 4:0 a ve stejném duchu pokračovala i druhá třetina. V obou dvacetiminutovkách jsme proměnili celkem 8 x, zatímco hostům se nedařilo vstřelit ani jednu branku. Také třetí třetina byla plně v naší režii, i když KOBRA dokázala jednou proměnit. Celkový stav zápasu skončil 11:1 a my si připisujeme zasloužené body z vítězství.