HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Kobra - HC Krkonoše 3:7

Šestka se Kobry nebála

22.09.2012
Jana Poskerová
Hráči šesté třídy si přivezli velmi hezký výsledek z boje s Kobrou. Jejich příprava se zúročila a tři body jsou na kontě HC Krkonoše.
4.kolo, sobota 22.9.2012, 10:00
Kobra
HC Krkonoše
ONDRÍK, ŠINDELÁŘ, PREL, ODSTRČIL, KOŠAR, KOVAL, ŠUBRT, SKUTINA, DOLEŽAL, RUBEŠ, KSANDR, RIBAROVSKI, SAMKO, ŽENÍŠEK
KOZÁK, MIKŠÍK, JUNEK, PERIČKA, LANTA, MIKYSA, MORAVEC, KUNERT, MATLOCH, MINAŘÍK, NOVÁK, RYCHLOVSKÝ, SOUKUP, ŠÍR, TEUBER
Třetiny: 1:2,1:1, 1:4  Branky a nahrávky:RYCHLOVSKÝ - 2 (ŠÍR,MINAŘÍK), ŠÍR - 2 (RYCHLOVSKÝ), SOUKUP (MATLOCH), KUNERT, TEUBER .
Hosté z HC Krkonoše nedali domácím velkou šanci a bránu úspěšně ostřelovali od začátku zápasu. Střelecké tempo se hostujícím hráčům dařilo udržet po celý zápas. Dobře pracovala obrana, útok se častěji dostával před bránu soupeře, než tomu bylo v předcházejících zápasech. Díky tomu si Krkonoše domů přiváží zaslouženou výhru.