HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Slavia 3:9

Šestka na tým z hlavního města neměla

22.11.2012
Pražská Slavia - to byl další soupeř šesťáků. Toto krokonšsko-pražské klání se hrálo v našich končinách, a tak měli Krkonoše výhodu domácího prostředí. Tu ale patřičně nevyužili a soupeř si veze do Prahy tři body za výhru 3:9 v Krkonoších.
15.kolo, sobota 17.11.2012, 10:30
3:9
Slavia
Kozák, Mikšík, Junek, Husár, Lukeš, Mikysa, Moravec, Kunert, Matloch, Minařík, Novák, Šír, Rychlovský, Soukup
Korda, Švehlík, Benda, Borek, Havrda, Hovorka, Janča, Kižlin, Křenek, Kuboš, Mareček, Petrák, Střeštík, Sup, Turek, Němeček
Třetiny: 0:2, 2:1, 1:6  Branky a nahrávky: Šír, Soukup (Rychlovský), Rychlovský
Hned od začátku utkání jsme drželi se soupeřem tempo, bohužel první branku se nám podařilo vstřelit až ve 31. minutě. Ve 34. minutě jsme proměnili ještě jednou, a tak jsme odcházeli do šatny s výsledkem 2 : 3. S velkou chutí zvítězit jsme nastupovali do závěrečné třetiny, postupně nám však docházely síly, čehož soupeř využil a dokázal vstřelit ještě šest branek.