HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HK Mountfield HK - HC Krkonoše 10:3

Šesté třídy v žákovské lize

17.09.2012
Tomáš Pavlík
Hráči šesté třídy jsou v letošním roce účastníci celostátní žákoveské ligy. Svůj první zápas odehráli stejně jako osmé třídy v Hradci Králové.
1.kolo, sobota 8.9.2012, 11:00
HK Mountfield HK
HC Krkonoše
Novotný, Ševců, Klodner, Řehák, Bárta, Doležal, Hep, Poppel, Nedomlel, Brejcha, Síla, Muller, Dudek, Sajdl, Heliger, Koďousek
Pluháček, Mikšík, Junek,Husár, Lanta, Lukeš, Mikysa, Moravec, Matloch, Minařík, Novák,Rychlovský, Soukup, Šír, Teuber
Třetiny: 3:1, 4:0, 3:2  Branky a nahrávky:Rychlovský (Šír), Šír (Rychlovský), Junek (Minařík)
Tým 6. třídy hraje letos poprvé žákovskou ligu a zahajoval na ledě Hradce Králové. Hráči HC Krkonoše hned v prním zápase přesvědčili, že liga je rychlejší a tvrdší, než to, na co byli doposud zvyklí.

První zápas si vybral svou nováčkovskou daň. Hráči byli zaskočení, jejich reakce zpomalené, zaváhala také obrana a útočníci se nedokázali prosadit před brankou soupeře.