HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - HC Letňany 1:5

Šesté třídě to ani napodruhé nevyšlo

19.09.2012
Tomáš Pavlík
Borci šesté třídy týmu HC Krkonoše nastoupili ke svému druhému utkání v celostátní lize, bohužel ani na druhý pokus se zápas nevydařil a po debaklu od Hradce Králové dnes prohráli 1:5.
3, středa 19.9.2012,
HC Krkonoše
HC Letňany
Kozák, Mikšík, Junek, Husár, Lanta, Mikysa, Moravec, Kahl, Kunert, Matloch, Minařík, Novák, Rychlovský, Soukup, Šír, Teuber
Pařík, Zeithaml, Duchan, Flesichman, Klikorka, Matějka, Matoušek, Peterka, Pinkas, Riley, Rudolf, Tzovairis, Vlček, Vobořil, Vrba, Výrut, Zedek
Třetiny: ( 0:2, 1:2, 0:1)  Branky a nahrávky: Rychlovský (Šír) .
Naši kluci nedali soupeři výhru zadarmo, hned od začátku se snažili držet tempo a poslali ne málo střel na letenskou bránu. Bohužel dokázali proměnit jen jednou a to až ve druhé třetině. Musíme se neustále zdokonalovat v obraně, přesné střele, kvalitní přihrávce a zakončení před brankou.