HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HK Mountfield HK - HC Krkonoše 11:4

Šestce naději na body s Hradcem sebrala až třetí třetina

08.12.2012
Úvod zápasu byl vyrovnaný. Kluky prohra mrzí víc o to, že o debaklu se rozhodlo až ve třetí třetině. Dvakrát se trefil Soukup.
19.kolo, středa 5.12.2012, 11:00
HK Mountfield HK
11:4
Pluháček, Mikšík, Junek, Husár, Lukeš, Mikysa, Moravec, Lanta, Kunert, Matloch, Minařík, Novák, Rychlovský, Soukup, Šír, Teuber, Šlaicher
Ševců, Možný, Klodner, Řehák, Bárta, Myška, Poppel, Síla, Muller, Nedomlel, Naar, Hep, Sajdl, Masina, Brejcha, Koďousek, Višňák
Třetiny: 1:0, 1:1, 9:3   Branky a nahrávky: Soukup 2 (Šír), Rychlovský (Kunert), Kunert (Šlaicher, Rychlovský)
Prvních 20 minut bylo slabých na góly, štěstí měli jen hradečtí, kterým se podařilo proměnit těsně před koncem třetiny a to v 19:55 min. v 19:55 min. Začátkem druhé třetiny jsme opět inkasovali do naší branky, ale dokázali jsme vzápětí odpovědět. Do kabiny jsme odcházeli za stavu 2:1 pro tým soupeře. Posledních 20 minut bylo pro nás velmi špatných, obdrželi jsme 9 gólů, a sami jsme dokázali proměnit 3x. Body si připisují hradečtí a v nás zůstává smutek z toho, že jsme třetí třetinu absolutně nezvládli,ačkoliv začátek zápasu byl vyrovnaný.