HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Jaroměř - HC Krkonoše 3:4

Sedmička vítězná v Jaroměři

21.01.2014
Jana Poskerová
Tři body za výhru si ze sobotního zápasu přivezli hráči sedmé třídy.
4.kolo, sobota 18.1.2014,
Jaroměř
HC Krkonoše
Ziegler, Jelínek, Faltys, Hladík, Kašpar, Konečný, Krištof, Nymsa, Šebek, Teuber, Záliš, Neužil
Kozák, Trejtnar, Jirkovský, Kunert, Lukeš, Novák, Bonaventura, Matloch, Soukup, Šír, Minařík, Moravec, Rychlovský, Teuber, Kahl, Lanta, Mikysa
Třetiny: 1:2, 1:1, 1:1  Branky a nahrávky: Šír 3 (Rychlovský 2), Matloch (Šír) .
Pěkné utkání jsme odehráli v sobotu v Jaroměři. Konečně po dlouhé době jsme dokázali bojovat od začátku až do konce zápasu a úspěch se dostavil. Třebaže to bylo vzájemně vyrovnané utkání, tím, že jsme nepolevili, dokázali jsme v čase 57:59 dát rozhodující gól, který nám přinesl vítězství. Nutno pochválit všechny lajny, které se snažili a díky tomu si připisujeme body. A jelikož jsme celý tým pak jeli nazpátek domů BUSEM, vychutnali jsme si společně i čtyři vítězná kolečka.