HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Liberec 6:8

Sedmička ukončila sezonu

17.03.2014
Jana Poskerová
Poslední zápas sedmé třídy skončil sice prohrou, ale nejdůležitější je sbírat zkušenosti.
14.kolo, sobota 15.3.2014, 10:30
HC Krkonoše
Liberec
Kozák, Trejtnar, Lukeš, Šír, Minařík, Soukup, Lanta, Kunert, Mikysa, Novák, Kahl, Teuber, Šimkovič Jan, Šimkovič Josef
Žilka, Pozner, Havlíček, Mojžíšek, Bartoš, Šuráň, Křepelka, Melzer, Virág, Matějka, Žůrek, Lamačka, Dupal, Mendl, Hornická, Halinger
Třetiny: 3:5, 0:2, 3:1  Branky a nahrávky: Teuber 2 (Kunert, Mikysa), Novák (Kunert,Lanta), Mikysa (Soukup), Soukup (Teuber), Šír (Mikysa) .
Naše poslední utkání jsme odehráli na domácím ledě ve Vrchlabí s týmem BÍLÝCH TYGRŮ z Liberce. Ačkoliv liberečtí byli střelecky aktivnější a podařilo se jim 8 x dostat puk za záda našeho brankáře, my jsme nehráli vůbec špatný hokej a snažili se stav utkání vždy vyrovnat. Ze začátku se nám to dařilo, potom nám však začaly docházet síly, protože jsme zápas hráli jen v počtu 12 hráčů a nepodařilo se nám proměnit již víc střeleckých šancí než šest. A to bohužel k vítězství nestačilo.