HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Jaroměř - HC Krkonoše 8:3

8:3
Ziegler, Faltys, Hladík, Kašpar, Konečný, Krištof, Nymsa, Sokolář, Šebek, Tebuer, Záliš, Neužil
Pluháček, Mikšík, Jirkovský, Kunert, Lukeš, Šimkovič Josef, Šimkovič Jan, Šír, Minařík, Kahl, Novák, Mikysa, Lanta, Jansa, Bonaventura, Bujárek, Teuber, Obst
Třetiny: 6 : 1,1 : 0 ,1 : 2   Branky a nahrávky: Šír 2 ( Lukeš), Jirkovský .
Začátek utkání začal lépe pro domácí, kteří nám v čase 02:56 vstřelili první branku. Nám však na vyrovnání skore stačilo pouhých 25 sekund a stav byl rázem 1:1. To bylo ale vše, co jsme dokázali do konce této třetiny ukázat. Zato náš soupeř byl na tom o mnoho lépe. Dokázal nám vsítit puk do naší branky ještě 5x. Do kabiny jsme ocházeli za stavu 6:1. Nedali jsme se však odradit a další dvě třetiny jsme se konečně rozehráli. Soupeři, jakoby docházela síla. Nám se sice podařilo ještě 2x proměnit, na výhru to však nesta- čilo. Naopak jsme ještě jeden gól inkasovali. Škoda , že jsme nevyužili všechny námi vytvořené střelecké šance.