HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Jičín 10:2

Sedmáci zabodovali

17.10.2015
Sedmákům se velmi povedl domácí zápas proti Jičínu, kterému nasázeli deset branek. Pět zářezů si na své konto připsal Matyáš Rada.
6.kolo, sobota 17.10.2015,
10:2
Jičín
Br.Mikysa M.,Janků K. - Chlum M.J.,,Boukal J.,Horáková T.,Cerman A., Horák A.,Koldovský J.,Rada M.,Mostecký J.,Kolda V.,Horáková T., ,Vaněk P.,Schierl M.,Mlejnek S.,Knutson D.,
Vondráček, Lank - Břeský,Glanc,Račko,Stránský,Krabec,Vlačiha,Brykner, Kovařík,Rybář,Langner, Volf
Třetiny: 3:0, 3:2, 4:0  Branky a nahrávky: Rada 5x, Horáková, Kolda, Vaněk, Cerman, Mlejnek.
Domácí prostředí a podpora fanoušků zřejmě probudila kluky z týmu sedmé třídy a hned to bylo vidět i na hřišti. Soupeře nepustili k ničemu a vyjma dvou chyb ve druhé třetině, a výbornou hrou soupeři nedovolili žádné zdramatizování utkání. V poslední třetině si již vítězství nenechali vzít a v pohodové náladě dovedli utkání k jasné výhře. Pochvala patří celému týmu za výkon a disciplínu během utkání.