HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Třebechovice 10:5

Sedmáci pokračují ve vítězném tažení

05.01.2015
Také se soupeřem z Třebechovic si sedmáci poradili, i když o výsledku rozhodovala poslední třetina.
18.kolo, neděle 21.12.2014, 10:30
10:5
Třebechovice
Šubrt, Holubec - Nezbeda, Vognar, Hynek, Křížek, Mlčák, Šlaicher, Kroh, Perička, Štembera, Fiala, Voděrek, Hak
Karen, Jušta - Morvai, Bek, Horáková, Vlková, Černá, Vlk, Labuť, Hladíková, Hlaváček, Šlezinger, Volt, Bohatý
Třetiny: 2:1,4:2,4:2  Branky a nahrávky: Hynek 4x, Nezbeda 3x, Šlaicher 2x, Vognar .
I když to podle konečného výsledku nevypadá, odehráli sedmáci nelehký zápas. Tradičně vyšší, starší a tvrdě hrající tým z Třebechovic držel krok až do 50. minuty, kdy se hostům podařilo dotáhnout na rozdíl jediné branky - 6:5. Naštěstí se krkonošští včas vzpamatovali a během posledních 10 minut přidali 4 branky, které rozhodly o dalším vysokém vítězství.