HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Nový Bydžov - HC Krkonoše 3:20

Sedmáci nasázeli svému soupeři 20 gólů!

15.10.2013
Kluci zajížděli k dalšímu mistrovskému utkání do Nového Bydžova. Tam se setkali s místním mužstvem a porazili ho v pohodě 3:20.
7.kolo, neděle 13.10.2013, 15:00
Nový Bydžov
3:20
Vítek, Šimbovský, Bareš, Pluhař, Firbacher, Pešek, Vojtíšek, Pilc, Hanuš, Spejchal, Králíček, Rak, Zahradníček
Pluháček, Kozák, Minařík, Moravec, Novák, Obst, Kahl, Bonaventura, Šimkovič Josef, Šimkovič Jan, Matloch , Lanta, Lukeš, Kunert, Soukup, Teuber, Mikysa, Rychlovský
Třetiny: 1:6, 2:5, 0:9  Branky a nahrávky: =Matloch 3 (Kunert 2, Lukeš, Obst), Soukup 5 (Teuber 2, Lukeš, Novák), Rychlovský 3 (Mikysa, Moravec, Teuber), Mikysa (Teuber), Moravec (Soukup), Šimkovič Josef 2 (Teuber, Kahl), Lanta (Šimkovič Josef), Kunert, Kahl (Šimkovič Josef), Lukeš (Kunert), Teuber (Rychlovský).
Hned v úvodu 1. třetiny, v čase 01:30, se nám po- dařilo vstřelit branku a dostali jsme se tak do vedení 1:0. Soupeř nám ale brzy odpověděl a v čase 5:29 bylo rázem vyrovnáno. My jsme se však neustále drali do útočného pásma a naše snaha byla odměněna dalším gólem do soupeřovy branky, takže jsme se opět ujali vedení. Poté už následovala vyloženě střelecká kanonáda, neboť se nám do konce první dvacetiminutovky podařilo vsítit puk do bydžovské branky ještě čtyřikrát, ve druhé třetině pětkrát a v závěrečné třetině dokonce devětkrát! Náš soupeř nás dokázal překonat už jen dvakrát. Kuriózním gólem byla proměněná střela v čase 59:59, kdy jsme si naše suverénní vítězství zvýšili na kulatých 20:3.