HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Opočno 14:3

Sedmáci nadělili svému soupeři 14 branek!

15.09.2013
Soupeřem pro sedmou třídu bylo Opočno. Krkonošští nepovolili svému sokovi žádnou šanci na body a vyhráli přesvědčivě 14:3.
1.kolo, sobota 14.9.2013, 10:30
14:3
Opočno
Pluháček, Trejtnar, Mikysa, Lukeš, Moravec, Lanta, Minařík, Novák, Soukup, Jansa, Teuber, Bonaventura, Kunert, Matloch, Jirkovský, Bujárel
Baše, Derner, Holeček, Hrnčíř, Jirka, Koudelka, Naisar, Řehák, Seidel, Sobotka, Stodůlka, Vašata
Třetiny: 2:1, 7:1, 5:1  Branky a nahrávky: Soukup 5 (Matloch, Lanta, Teuber 2, Bujárek, Minařík), Mikysa, Moravec, Jansa (Matloch), Novák 2 (Teuber, Matloch, Kunert), Teuber 3 (Kunert 2, Minařík, Novák), Matloch (Soukup, Lukeš).
Náš první mistrovský zápas se odehrál na domácím ledě v Trutnově, kde jsme hostili SK HC Opočno. Již v čase 05:20 se podařilo soupeři překonat našeho brankáře a hosté se tak ujali vedení 1:0. Tento stav však nevydržel dlouho a naši v osmé minutě vyrovnali na 1:1. Do konce druhé třetiny se nám podařilo vstřelit ještě jednu branku a do kabiny jsme odcházeli za stavu 2:1. Druhá i třetí třetina pak byla převážně v naší režii, podařilo se nám vstřelit ještě 12 branek, zatímco soupeř dal jen dvě. Naši si zaslouženě připsali body z vítězství.