HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Cipísci HC Nová Paka/Jičín - HC Krkonoše II 12:7

S Novou Pakou/Jičínem výhra nepřišla

24.11.2012
Den 24. 10. přinesl přípravce dva zápasy. Ten první sice vyhrála, když porazila Náchod. V tom druhém ovšem narazila na tým Nové/Paky Jičína. Zápas se neodehrál podle představ domácího týmu, a tak Krkonoše prohráli 7:12.
4.kolo, sobota 24.11.2012, 12:30
Cipísci HC Nová Paka/Jičín
12:7
HC Krkonoše II
Kundrík - Mach, Otevřel, Trejbal, Oborník, Kotlár, Lejdar, Rakouský, Rajm
Brádler - Sporysch, Fiala, Novotný, Perička, Rychlovský, Pochop, Vedral, Srnský, Nič, Beneš
Třetiny: 3:2, 5:1, 4:4  Branky: Novotný 2, Rychlovský 2, Sporysch, Perička, Pochop
Herně vyrovnaná první třetina, kterou soupeř vyhrál o jednu branku. V průběhu druhé části se nám nepodařilo uhlídat nejúdernější dvojici hráčů soupeře a třetinu prohráli 1:5. Ve třetí třetině byla hra opět vyrovnaná, ale hráči Nové Paky si již vítězství vzít nenechali.