HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše II - Opočno 2:4

Ročník 2004 a mladší počtvrté za sebou neuhrál ani bod

12.11.2012
Tomáš Pavlík
Kluci z přípravky doma sehráli vyrovnaný zápas se složeným týmem Opočna/Nového Města. Bohužel se, ale nepodařilo prolomit sérii nezdarů a konečné skóre je pro tým Krkonoš nepříznivé.
3.kolo, sobota 10.11.2012, 10:00
HC Krkonoše II
2:4
Opočno
Brádler - Grof, Fiala, Nič, Novotný, Perička, Vedral, Zábranský, Pochop, Rychlovský
Serbusek- volf, Hvězda, Kahanec, Kubíček, Seidel, Šanovec, Netolický, Brožek, Řezníček, Kopecký
Třetiny: 1:0, 1:2, 0:2  Branky: Perička, Fiala
V zápase jsme se ujali vedení brankou ze čtvrté minuty utkání. Jednobrankové vedení jsme udrželi do 20 minuty, kdy soupeř otočil stav zápasu dvěma góly v rozmezí šedesáti sekund na 2:1. V závěru druhé třetiny se nám podařilo vyrovnat. Třetí třetinu zvládl lépe soupeř a góly ve 32. a 33. minutě zápas rozhodl ve svůj prospěch. V celém utkání nás svými zákroky držel ve hře brankář Patrik Brádler.