HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Lomnice n./P. - HC Krkonoše 5:5

Remíza v Lomnici

10.03.2014
Jana Poskerová
Pohoda v kabině a soustředění na hru přineslo remízu do tabulky hráčů 7.třídy.
12.kolo, sobota 8.3.2014,
HC Lomnice n./P.
HC Krkonoše
Kopecký, Zárybnická, Maťátko, Kinčl, Mach, Lukáš, Junek, Zárybnický, Chlumský, Palič, Skalský, Ševců, Kubán
Trejtnar, Kozák, Rychlovský, Moravec, Matloch, Lukeš, Novák, Kahl, Mikysa, Minařík, Šimkovič Jan, Šír, Šimkovič Josef, Soukup, Kunert, Teuber, Lanta
Třetiny:   Branky a nahrávky: Šír (Bonaventura), Šimkovič Josef (Kahl), Lanta (Minařík), Novák (Šír), Soukup .
Začali jsme pohodovou atmosférou v kabině a stejně tak jsme pokračovali i na ledě. Hned od začátku utkání jsme naplno bojovali a to od brankářů až po třetí lajnu. Vyrovnaná první třetina byla důkazem toho, že když chceme hrát, tak to umíme. A tak jsme s chutí nastupovali i do druhé dvacetiminutovky. Tady jsme se na chvíli ztratili o jeden gól, ale v závěru utkání jsme se dostali dokonce do vedení. Bohužel domácí dokázali vyrovnat a utkání skončilo remízou 5:5. Přesto jsme však byli spokojení, protože dnes jsme hráli jako parta kluků, která se navzájem respektuje, dokázali jsme hrát jeden pro druhého, prostě týmově a navíc jsme do toho dali i hokejové srdíčko. A výsledek se dostavil.