HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Ml.Boleslav - HC Krkonoše 4:4

Remíza v Bolce

01.01.2014
Jana Poskerová
HC Krkonoše, 8.třída, remizovali v posledním zápase v roce 2013 v Mladé Boleslavi.
19.kolo, sobota 21.12.2013,
Ml.Boleslav
4:4
HC Krkonoše
Haas, Mašek, Valdhans, Schulz, Moucha, Matějka, Vojta, Málek, Belas, Anyalai, Stehlík J., Stehlík M.
Nosek, Pluháček, Síla, Mikysa, Furmánek, Jonáš, Rychlovský, Matloch, Mistr, Poul, Řehák, Kynčl, Horák, Šlaicher, Zdráhal, Soukup
Třetiny: 1:0, 1:3, 2:1  Branky a nahrávky: Síla 2 (Šlaicher, Furmánek), Šlaicher 2 (Rychlovský, Síla, Poul) .
Naše poslední utkání v tomto roce jsme odehráli na ledě v Mladé Boleslavi. Úvodní třetina byla úspěšnější pro domácí, kteří dokázali jednou proměnit a ujali se tak vedení 1:0. Ve druhé třetině se pak štěstí přiklonilo na naší stranu. Podařilo se nám 3 x proměnit a skore jsme obrátili v náš prospěch na 3:2. Závěr utkání byl celkem vyrovnaný, více štěstí však měli domácí, kteří nám vstřelili dva góly, zatímco my jim jen jeden. Zápas skončil remízou 4:4.