HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Třebíč - HC Krkonoše 2:3

První výhra! Mladší dorost porazil Třebíč

28.09.2013
Mladší dorostenci Krkonoš si po úvodních třech porážkách na své konto zapisují tři body, neboť dokázali na venkovním ledě porazit Třebíč.
4.kolo, čtvrtek 26.9.2013, 17:00
Třebíč
2:3
Šoustal, Trnka - Svoboda, Erat, Procházka, Slabý, Přibyl, Strnad, Novák, Sigmund, Bednář, Březka, Nejedlý, Kadrnožka, Caha, Trnka, Dvořák
Kouba, Sobotka - Tříska, Lelek, Cerman, Havelec, Jirman, Špetla, Blažej, Mach, Rychlovský, Václavec, Vitoušek, Šebek, Šlaicher, Novotný, Jonáš
Třetiny: 2:1, 0:2, 0:0  Branky a nahrávky: Rychlovský 2 (Šlaicher 2,Havelec), Valášek (Cerman).
Konečně! Krkonoše si z Třebíče vezou první 3 body. Že bude souboj vyrovnaný, ukázaly již první minuty zápasu. Po první třetině sice Třebíč vedla o jeden gol, ale více šancí bylo na straně hostů. Druhá třetina pak byla v režii Krkonoš. Největší drama se odehrálo ve třetí třetině, kdy zodpovědnou hrou kluci dokázali udržet příznivý výsledek.