HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Poruba 3:7

O svém vítězství rozhodla Poruba hned v první třetině zápasu.
3:7
Poruba
Abrahám, Čáp - Kadavý, Krsek, Tatar, Smékal, Dufek, Srnský, Vacek, Janoušek, Kozák, Kerekanič
Maček, Šrámek - Pobuta, Gola, Baca, Puškár, Schwarz, Síkora, Kaleta, Mišenko, Kotas, Maček D. , Mihal, Ryška, Král, Havránek
Třetiny: 0:7, 3:0, 0:0  Branky a nahrávky:Kotas(Kaleta), Maček, Kaleta(Král), Gola(Síkora, Havránek), Mišenko(Ryška, Král), Maček(Mihal), Kaleta(Mišenko, Král), Srnský, Janoušek, Smékal(Junek) .
První třetina byla pro Krkonoše jak ze zlého snu. Soupeř během první třetiny rozhodl zápas. Začalo to již ve 2. minutě, kdy Kotas vstřelil první branku. V 7:05 se přidal Maček a v 7:49 Kaleta. V 9. minutě Gola zvýšil na 0:4. Mišenko přispěl pátým gólem v 11. minutě. Svůj druhý gól dal Maček v 16. minutě a také svůj druhý gól si připsal Kaleta. Poruba šla do šaten se svým výkonem spokojená. Krkonoše se však bez boje vzdát nechtěly a do druhé třetiny nastoupily lépe. Ve 25. minutě vypíchl Srnský na útočné modré puk a mohl jet sám na branku. Svojí šance se zhostil na jedničku a vstřelil první branku pro Krkonoše. Janoušek o minutu později udělal to samé jako Srnský a snížil na 2:7. Smékal ve 30. minutě upravil na 3:7. Třetí třetina se odehrála bez gólů a tak Poruba s přehledem zvítězila 3:7.