HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Hradec Králové - HC Krkonoše 16:1

První branka osmáků

26.09.2014
Jana Poskerová
Hokejovou exhibici připomínal zápas Krkonoš v Hradci Králové, kde Krkonoše dostaly 16 branek.
5.kolo, středa 24.9.2014,
HC Hradec Králové
HC Krkonoše
Novotný, Ševců, Bárta, Junek, Kašpar, Klodner, Myška, Řehák, Brejcha, Dudek, Morong, Müller, Naar, Pirkl, Poppel, Sajdl, Síla
Pluháček, Trejtnar, Lukeš, Lanta, Minařík, Mikysa, Bonaventura, Novák, Teuber, Soukup, Moravec, Kunert, Hynek, Vognar, Šlaicher, Matloch, Perička
Třetiny: 5:1,6:0,5:0
V dalším kole jsme narazili na vedoucí tým tabulky Hradec Králové. To se projevilo po celou hrací dobu, opět jsme se usilovně bránili, špatně kombinovali, a protrápili jsme se takto celým utkáním. Jediným pozitivem bylo, že jsme dali první a bohužel zatím jediný gól sezóny. Nevěšíme hlavy a doufáme, že příště určitě padne těch gólů do branky soupeře více.