HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Popovice 6:7

Vlastními chybami si junioři prohráli zápas, ve kterém byli lepší.
6:7
Popovice
Kozák D., Kořínek - Chleborád, Kadavý Klust, Mikulík, Zákravský, Souček, Janata - Vacek, Langpaul, Háze, Marks, Baudyš, Patzelt, Smékal, Kerekanič, Šeda, Janoušek, Kozák M., Stanev
Kostka – Tabašek, Honc, Kukačka, Krch, Černý, Ruibar, Morava, Beran, Janáč, Beran, Bursík, Čásenský, Kopejtko, Široký, Mrva, Maňas, Teršíp, Freeisler, Kadlec
Třetiny: 3:1,2:2,1:4  Branky a nahrávky:" 1. Janoušek, 7. Černý (Morava, Kadlec), 10. Klust (Baudyš), 20. Langpaul (Klust, Zákravský), 22. Smékal (Kozák), 36. Šeda (Souček), 40. Kopejtko (Honc), 42. Tabašek (Kukačka), 48. Čásenský (Janáč), 50. Teršíp (Krch), 54. Honc (Kopejtko), 58. Kozák (Klust) Počet střel: 19:28 Vyloučení: 7:8, Využití: 3:0, Počet střel: 38:26" . <
Další utkání, které jsme si prohráli sami. Zpočátku to sice vypadalo slibně, když hned v první minutě Janoušek vykoupal hostujícího gólmana a zajistil našim klukům vedení 1:0. Hosté sice brzy vyrovnali, ale Klust a Langpaul ještě v první části hry zvýšili na 3:1.

Ve druhé třetině se hra opticky vyrovnala, ale i tak jsme do posledního dějství nastupovali s výsledkem 5:3. Pak však následoval zcela zbytečný trest našeho obránce Janaty 5+OK a soupeř tuto výhodu náležitě zužitkoval. Zápas jsme nepochopitelně prohráli v poměru 6:7. Ve třetí třetině jsme na branku soupeře vystřelili pouze dvakrát a to hovoří za vše.