HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Havlíčkův Brod 3:8

První zápas krkonošským juniorům nevyšel dle jejich představ.
3:8
Havlíčkův Brod
Kořínek - Chleborád, Erban, Kadavý, Klust, Mikulík, Zákravský, Souček - Vacek, Tatar, Smékal, Patzelt, Langpaul, Kozák, Šeda, Janoušek, Háze, Černota, Baudyš, Augustin, Stanev
Spáčil – Semrád, Mendl, Vlček, Krajcigr, Motl – Hlídek, Ludvík, Chlubna, Mäki, Pazourek, Kittler, Drobný, Málek, Polák, Přibyl, Šimák
Třetiny: 0:1, 3:2, 0:5  Branky a nahrávky: 17. Hlídek (Chlubna), 29. Erban, 31. Mäki (Semrád), 33. Janoušek, 34. Chlubna (Ludvík, Mendl), 41. Hlídek (Krajcigr), 43. Chlubna (Hlídek), 56. Hlídek (Ludvík), 57. Chlubna (Hlídek), 60. Hlídek (Vlček) Vyloučení: 9:7. Využití:1:3 . Střely na branku: 27:29.
Letošní ligovou sezónu zahajovali junioři z Krkonoš na trutnovském ledě se silným soupeřem z Havlíčkova Brodu. Herně patřila 1. třetina domácím. Po několika nevyužitých šancích se však z prvního gólového úspěchu v 17. minutě radoval soupeř. Druhá třetina přinesla vyrovnaný hokej se skóre 3:2 pro naše borce s určitým příslibem do posledního dějství. Díky zbytečným oslabením a nepochopitelnému úbytku sil však skončila poslední třetina totálním kolapsem. Soupeř dvěma slepenými góly definitivně zvrátil utkání na svoji stranu a v závěru utkání ještě ukončil naše trápení dalšími třemi góly na konečný výsledek 3:8.