HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Kolín - HC Krkonoše 7:3

Poslední třetina rozhodla

20.02.2014
O výsledku v Kolíně rozhodla třetí třetina, kdy krkonošští hráči vypadli z tempa.
29.kolo, sobota 15.2.2014,
Kolín
7:3
Liska, Fiala, Beneš, Horák, Laube, Jindra, Dotter, Hassan, Kalista, Vaněk, Dvořák, Novotný, Vrabec, Hasil, Dobrkovský, Naďo, Jelínek
Nosek, Pluháček, Síla, Furmánek, Jonáš, Karlecová, Mistr, Řehák, Kynčl, Šlaicher, Vaňát, Rychlovský, Junek, Teuber
Třetiny: 0:1, 1:1, 6:1  Branky a nahrávky: Řehák, Rychlovský (Síla), Furmánek (Karlecová) .
Hned v první třetině, v čase 06:15, jsme se ujali vedení 1:0 a za tohoto stavu jsme pak také odcházeli do kabin. Druhá třetina už byla vzájemně vyrovnaná, na každé straně padlo po jednom gólu. Zato závěr utkání se nám absolutně nepovedl, kolínští nás přestříleli a inkasovali jsme 6 gólů. My jsme překonali brankáře domácích pouze jednou. Stav utkání skončil výhrou kolínských 7:3.