HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Ml.Boleslav - HC Krkonoše 12:1

Pochvala pro brankáře

16.02.2015
Jana Poskerová
Také zápas v Boleslavi skončil porážkou hráčů z HC Krkonoše. Ale aspoň je zde potřeba pochválit brankáře, díky kterému neskončil zápas daleko hůř.
31.kolo, sobota 14.2.2015,
Ml.Boleslav
HC Krkonoše
Krinwald, Lhota, Dragnev, Theissig, Rudolph, Vácha, Šišma, Schulz, Říha, Kolner, Kubart, Moucha
Pluháček, Bonaventura, Kahl, Jirkovský, Minařík, Kunert, Bujárek, Soukup, Fiala, Novák, Lukeš
Třetiny: 1:0,6:0,5:1  Branky a nahrávky: Bujárek.
Náš tým trápí marodka, takže jsme do Mladé Boleslavi odjížděli značně oslabeni. Ještě první třetinu jsme se drželi, 1 gól jsme inkasovali od domácích až v 19:59. Zásluhu na celém zápase měl náš brankář, protože náš tým ho nechal od boleslavských ostřelovat snad ze všech pozic. Nebýt jeho, konečný výsledek by byl daleko hrůznější. Takhle jsme skončili prohrou 1:12.